nowoczesne projekty wnętrz
Powerhouse interiors instagram powerhouse interiors facebook
PL | EN

Jak wydawać mądrze

Data publikacji: 2021-04-29

Jak wydawać mądrze

Zasoby mają to do siebie, że są ograniczone. Prawidłowość ta obowiązuje również w urządzaniu wnętrz, jeśli nie przede wszystkim tu.

Wykańczanie i zakup wyposażenia do nowego mieszkania czy domu, to ostatni etap przed zamieszkaniem, bardzo przyjemny, bo to zwieńczenie wielkiego wysiłku, ale też nader stresujący ze względu na ogrom ponoszonych wydatków.

Kluczem do sukcesu może okazać się mądre zarządzanie budżetem i takie podejście Wam polecam. Co konkretnie mam na myśli? W uproszczeniu jest to połączenia dwóch strategii.

  1. Alokację środków w pierwszej kolejności na pomieszczenie, którego remont jest drogi i najbardziej kłopotliwy. Mam tu na myśli łazienkę. Zmiana płytek, skucie poprzednich i perspektywa mieszkania na budowie mogą spędzić sen z powiek. Podobnie cieknąca instalacja i kucie ścian.
    Polecam zatem wybór dobrej jakości materiałów na posadzki i okładziny ścienne oraz sprawdzonych producentów armatury podtynkowej.
  2. Rozważenie jakie elementy wyposażenia będą w Waszym domu najbardziej eksploatowane. W moim przypadku jest to blat kuchenny i jeśli tylko Wasz budżet na to pozwala warto rozważyć tu materiały trwałe i bezobsługowe. Blaty granitowe, blaty ze spieków kwarcowych, blaty konglomeratowe – wybór jest ogromny, materiały są odporne i łatwe do utrzymania w czystości.

Przy okazji chcę nadmienić, że zła sława blatów marmurowych w kuchni nie powinna Was zniechęcać. Jeśli marzyliście o marmurze, wystarczy jego profesjonalna impregnacja i możecie cieszyć się pięknem Calacatty również w kuchni.

Takimi zasadami kieruję się przy projektowaniu wnętrz dla klientów POWERHOUSE, bo zawsze trzymam się określonego przez inwestora budżetu. Przekroczenie budżetu to najczęstszy powód, dla którego projekt wnętrza ostatecznie nie materializuje się, a przecież dobry projekt to taki, który zostaje zrealizowany.

Powodzenia!

Kontakt

biuro@powerhouse-interiors.pl

502 212 387 

Nasze biuro znajduje się w Mikołowie, obsługujemy jednak obszar całej Polski.

Usługa nadzoru autorskiego obejmuje cały Śląsk: Katowice, Tychy, Chorzów, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, Gliwice, Dąbrowa Górnicza i inne lokalizacje.

W sprawie wyceny projektu bardzo prosimy o skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego