nowoczesne projekty wnętrz
Powerhouse interiors instagram powerhouse interiors facebook
PL | EN

PROJEKTANT - czy warto podjąć z nim współpracę?

Data publikacji: 2021-04-30

PROJEKTANT - czy warto podjąć z nim  współpracę?

CZY WARTO PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z PROJEKTANTEM WNĘTRZ?

To pytanie towarzyszy każdemu, kto podejmuje decyzje o kupnie bądź remoncie swojego mieszkania lub domu. Jeśli wahasz się i zastanawiasz czy współpraca z architektem wnętrz jest koniecznością – odpowiedź brzmi „NIE”. Jeśli jednak chcesz żyć w dobrze zaprojektowanej przestrzeni z poszanowaniem budżetu jaki przeznaczasz na urządzenie swojego miejsca na ziemi, to z pewnością warto skorzystać z pomocy projektanta.

DOBRZE ZAPROJEKTOWANE… CZYLI JAKIE?

Dobrze zaprojektowane wnętrza to przede wszystkim wnętrza szanujące potrzeby i osobowość mieszkańców. Zadaniem projektanta jest stworzyć projekt w taki sposób, abyś czuł, że miejsce dopasowane jest do Ciebie. Nigdy na odwrót.

Dobrze zaprojektowane znaczy ponadczasowe. Dobry projekt to taki, który cieszył będzie nawet mimo upływu czasu. Dobór materiałów i pewnego rodzaju uniwersalność we wnętrzu spowoduje, że dzięki kosmetycznym zmianom (dodatków lub ustawienia mebli) nadasz swoim wnętrzom zupełnie nowy charakter.

Dobry projekt to wreszcie taki, który zostanie zrealizowany, czyli spełni swoją funkcję. Żeby to nastąpiło projektant musi poruszać się w określonym budżecie, przy jednoczesnym osiągnięciu założonego efektu.

INNE KORZYŚCI WSPÓŁPRACY Z PROJEKTANTEM

Efektem zatrudnienia architekta wnętrz jest nie tylko dobry projekt, lecz również:

  • Oszczędność Twojego czasu przy wyborze materiałów, wyposażenia i łączeniu jednego z drugim
  • Wybór sprawdzonych rozwiązań, dostawców a także wykonawców (w zależności od zakresu podjętej współpracy). Uczysz się na cudzych błędach, unikając własnych.
  • Możliwość obejrzenia wnętrz przed ich powstaniem
  • Oszczędność pieniędzy dzięki uniknięciu niepotrzebnych zmian i poprawek, korzystanie ze sprawdzonych dostawców i dodatkowych rabatów przy zakupach.
  • Kreatywne spojrzenie na najmniejszą nawet przestrzeń, zwykle małe wnętrza są szczególnie kłopotliwe w urządzaniu.
  • W przypadku dużych powierzchni projektant może zaproponować ich strefowanie, które doda przytulności, uporządkuje i nada charakter wnętrzu.

Powyższe to tylko przykłady, ze współpracy z projektantem można wynieść znacznie więcej korzyści jeśli jest ona przemyślana i dobrze zaplanowana.

Jeśli szukasz projektanta wnętrz zachęcam do skorzystania z oferty POWERHOUSE Interiors i wypełnienia [formularza kontaktowego]

Zdalnie obsługujemy projekty w całej Polsce. Jeśli szukasz projektanta wnętrz na Śląsku chętnie zajmiemy się kompleksową realizacją Twojej inwestycji.

Kontakt

biuro@powerhouse-interiors.pl

502 212 387 

Nasze biuro znajduje się w Mikołowie, obsługujemy jednak obszar całej Polski.

Usługa nadzoru autorskiego obejmuje cały Śląsk: Katowice, Tychy, Chorzów, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, Gliwice, Dąbrowa Górnicza i inne lokalizacje.

W sprawie wyceny projektu bardzo prosimy o skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego